hren

Na Red Bull Ringu u Spielbergu odvožena je druga utrka sezone Formule 1, Velika nagrada Štajerske.

LIGE PETICE
SWANSEA - LEEDS 0:1 u 43. kolu Championshipa. Gol za vrijednu pobjedu gostiju postigao je Pablo Hernandez u 89. minuti.

LIONEL MESSI postao je prvi igrač u povijesti La Lige s barem 20 golova i 20 asistencija u istoj sezoni. Dvadesetu asistenciju je upisao sinoć protiv Valladolida.

Nogometaši Hajduka danas od 21.05 sati igraju protiv Dinama na Maksimiru u okviru 34. kola HT Prve lige.

UFC je izbacio ranije od očekivanog završnu najavu za spektakularni UFC 251 event koji možete gledati noćas na GOL.hr-u.

Nogometaši Hajduka u nedjelju od 21.05 sati igraju protiv Dinama na Maksimiru u sklopu 34. kola HT Prve lige. Uoči najvećeg derbija hrvatskog nogometa konferenciju za medije putem Zoom aplikacije održao je trener Bijelih Igor Tudor

Organizatori otkazanog teniskog Grand Slam turnira u Wimbledonu odlučili su isplatiti novčane nagrade tenisačima i tenisačicama koji bi imali pravo izravnog plasmana u glavni turnir, kao i onima koji bi po renkingu ostvarili pravo nastupa u kvalifikacijama.

Voljom ždrijeba određeno je da će Atalanta i PSG te RB Leipzig i Atletico Madrid odlučivati o mjestima za polufinale Lige prvaka, dok će preostala dva četvrtfinalna para biti poznata po završetku odgođenih uzvratnih dvoboja osmine finala koji su na rasporedu 7. i 8. kolovoza.

Od nove sezone VAR upotrebljavati u grupnoj fazi Europske lige, što je svakako sjajna stvar i za naše klubove

Bivši napadač Hajduka Ante Vukušić postigao je četiri pogotka za slovensku Olimpiju u pobjedi 5:0.

DINAMO
ZORAN MAMIĆ je ovog tjedna preuzeo mjesto prvog trenera momčadi Dinama nakon što je Igor Jovićević dobio otkaz.

Da nisan rođen u Splitu, mislin da bi bija kurac od ovce - rekao je Ivanišević

Hrvatski trener stigao je veoma blizu velikog ostvarenja.

LIGE PETICE
POBJEDOM 3:1 kod Brightona u 34. kolu Premier League, Liverpool je ostvario još jedan podvig u sezoni za pamćenje.

Pod striktnim antivirusnim mjerama (mjerenje temperature, dezinfekcija ruku, zaštitne maske) u zagrebačkom hotelu Westin održana je pretposljednja ovogodišnja sjednica skupštine Hrvatskog olimpijskog odbora (HOO), a ujedno i posljednja u aktualnom sazivu.

Novi napadač Bijelih Dimitrios Diamantakos odradio je danas prvi trening sa svojim novim suigračima na Poljudu.

Sjajna utakmica u Milanu i veliki preokret Rossonera protiv Juventusa. Juve je imao 2:0 desetak minuta zahvaljujući golovima na startu drugog poluvremena, ali domaćin je napravio preokret koji je zaključio Ante Rebić golom za 4:2...

S Renaultom je osvojio dva naslova svjetskog prvaka

U nedjelju se u Maksimiru igra najveći derbi u Hrvatskoj, Hajduk protiv Dinama. Početak susreta 34. kola HT Prve lige zakazan je za 21:05 sati.