hren

Odbojkašice Marine Kaštela u zaostaloj su utakmici 10. kola Superlige upisale tijesnu pobjedu protiv Rijeke.

OK Rijeka – OK Marina Kaštela 2:3
(25:14, 25:16, 22:25, 22:25, 5:15)

Rijeka, dvorana Mladosti
Suci: Toni Bingula, Igor Pihler

U posljednjoj utakmici jesenskog dijela prvenstva odbojkašice Marine Kaštela upisale su pobjedu protiv Rijeke. Dug put, utakmica dan prije i motivirane Riječanke bile su donekle kamen spoticanja gostujućim igračicama, koje su nakon prva dva seta utakmice izgledale nadigrano. Na semaforu je stalo 2:0 za Rijeku, s tim da Marinke nisu bile nimalo konkurentne. No, tada su se razbudile i krenule po sve ili ništa. Naredna tri seta vidjeli smo Marinu u njenom boljem izdanju, a borbenost ekipe isplatio se nakon što je u sljedećih 45 minuta semafor pokazivao 2:2. Odlučujući peti set protekao je u dominantnosti gostujućih igračica, koje su povele s 10:1 i onda s lakoćom stigle do pobjede.

OK Rijeka: Bakarčić, Gerdević, Sulić, Volarić, Štiglić, Kesten, Žarković, Denona, Juričić, Devčić, Popić, Koraca, Fabris, Aničić. Trener: Igor Lovrinov

OK Marina Kaštela: Karadža, Botić, Subašić, Rožić, Dežulović, Kalman, Teklić, K. Zdilar, Barać, Vukić, J. Zdilar, Ćurak. Trener: Milorad Krunić